"Kolorowe Pogranicze"

24/10/2013

W czerwcu 2013r. uczniowie klas Ia, IIa, IIIa, VIa i VIb wzięli udział w konkursie plastycznym "Kolorowe Pogranicze" zorganizowanym w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013. Wybrane prace dzieci z Polski i Słowacji zostały zamieszczone w specjalnej galerii znajdującej się na stronie Programu. Dyplomy z podziękowaniem oraz przesyłki z nagrodami otrzymali:

Robert Jaróg klasa Ia

Martyna Guzikiewicz Ia

Patryk Garb IIa

Katarzyna Musiorska IIa

Klaudia Luberda IIIa

Oliwia Luberda IIIa

Agnieszka Siuty IIIa

Hubert Martuszewski IIIa

Kacper Luberda IIIa

Jakub Krupa IIIa

Angelika Worwa VIa

Paweł Wąchała VIa

Nagrodzone prace zostały wykonane pod kierunkiem p. D. Piekarczyk, p. M. Kilanowicz-Rusnak, p. L. Jaróg oraz p. J. Kowalczuk. Unia Europejska z finansów Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wydała kalendarz Programu Współpracy Transgranicznej RP-RS 2007-2013 na rok 2014. Znalazły się w nim prace Agnieszki Suity z klasy IIIa(kwiecień) oraz Angeliki Worwy z klasy VIa(czerwiec).

Artykuł