"Przyjaciele zwierząt"

01/10/2013

Uczniowie klasy 1a - Bartosz Nowotarski i Tomasz Czerniszewski oraz uczniowie klay 3a - Dawid Plewa i Jakub Pacyga otrzymali dzisiaj w MOK-u nagrodę za wykonanie prac plastycznych "Moje ulubione zwierzę", przekazując w zamian miskę dla psa w ramach akcji "Psia miska dla Schroniska 2013". Szkoła wzięła już po raz kolejny udział w konkursie plastycznym "Przyjaciele zwierząt 2013" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz urząd Miasta Nowy Targ. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości na świat zwierząt oraz promowanie i rozpowszechnianie wśród dzieci klas I-III miłości do zwierząt, odpowiedzialności za zwierzęta i troski o ich los. Opiekunami nagrodzonych uczniów są panie Halina Zamojska i Maria Kilanowicz-Rusnak.