"Żegnaj zimo - witaj wiosno"

02/04/2014

Dzieci z oddziału 0A i 0B oraz uczniowie klasy 2B po upewnieniu się, że sroga zima nie zamierza już wrócić przedstawili dzisiaj program słowno-muzyczny pt. "Żegnaj zimo-witaj wiosno". I chociaż nie obyło się bez łez bałwanka, który będzie musiał długo czekać na powrót zimy, to na naszej małej sali gimnastycznej zrobiło się nagle całkiem zielono i kolorowo od kwiatów. Słychać było śpiew ptaków, a barwne postaci prześcigały się w pomysłach jak powitać tę długo wyczekiwaną porę roku. Zabawa wszystkim przypadła do gustu, a Pani Wiosna postanowiła zostać z nami na dłużej rozdając szczodrze promienie słoneczne i zapach pierwszych kwiatów.
Oby w rzeczywistości wiosna też nie przestała nas rozpieszczać i cieszyć swym urokiem.
Zapraszamy do galerii zdjęć.