Radosny Dzień Matki i Ojca

31/05/2017

"Są takie serca dwa spośród serc wielu tysięcy
i biją wciąż nieprzerwanie
i kochają najgoręcej.
To serca naszych rodziców
najlepsze w całym świecie
i nigdy już takich serc
nigdzie nie odnajdziecie."

Jak co roku, w piękny majowy dzień uczniowie klas 0-III  uroczyście świętowali  Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci słowem, tańcem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność rodzicom za opiekę, cierpliwość i dobroć, a także za serce, które wiele rozumie i zawsze wybacza.  Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności aktorskie, recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach zebranych zauważyć można było radość, wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty i zaprosiły na wspólne tańce przy muzyce, a także konkurs "Gdzie jest portret mój?". Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna. My również dołączamy się do serdecznych życzeń stu lat w zdrowiu i radości. Aby gorące serca rodziców zawsze były pełne miłości, a dzieci pełne wdzięczności. Zapraszamy do galerii zdjęć.