Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Rozdanie nagród w międzyszkolnych konkursach literackim i cz

27/03/2018

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."
Wisława Szymborska

27 marca 2018 r. w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom i laureatom dwóch konkursów organizowanych przez naszą szkołę: VI Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego "W świecie wierszy Jana Brzechwy"  i II Międzyszkolnego  Konkursu Literackiego "Nowe przygody znanych książkowych  bohaterów", na które przybyli nie tylko uczestnicy wraz z opiekunami, ale rodzice i znajomi.
Nagrody wręczała  Sekretarz Miasta - pani Stanisława Szołtysek, Naczelnik Wydziału Oświaty - pan Janusz Stopka oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 - pan Paweł Zych. Dzieci zostały bardzo miło i życzliwie przyjęte przez przedstawicieli władz miasta i oświaty, otrzymały mnóstwo pochwał i gratulacji. Nie zapomniano także o organizatorach konkursów mgr Beacie Stasik, mgr Marii Kołacz, mgr Bogusławie Mozdyniewicz, którym podziękowano za przygotowanie i zorganizowanie konkursów.
A oto wyniki Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego "W świecie wierszy Jana Brzechwy":
I miejsce- Julia Udziela SP6,
II miejsce - ex aequo Michał Krauzowicz SP3, Milena Marek SP4
III  miejsce - Bartosz Sieczkowski SP2
Wyróżnienie; Oliwia Żółtek SP4, Paweł Jaskierski SP3
Dyplomy i drobne upominki za udział otrzymali również- Emilia Przesławska SP6, Gabriela Michałek SP6, Natalia Romanowska SP2, Liwia Markowicz SP2, Jagoda Jaskierska SP3, Dawid Myrda SP4
Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Nowe przygody znanych książkowych  bohaterów":
 
1-sza grupa wiekowa klasy I-III
I miejsce - Julia Udziela SP6,
II miejsce - Michał Hedwik SP4,
III  miejsce ex aequo - Szymon Ambroż SP4 i Noredin Gazda SP1

2-ga grupa wiekowa klasy IV-V
I miejsce - Estera Gregorio SP3
II miejsce - Robert Jaróg SP4
III  miejsce - Jagoda Węgrzyn SP3

3-cia grupa wiekowa klasy VI-VII
I miejsce ex aequo -Zuzanna Udziela SP6 i Julia Ogrodniczek SP4,
II miejsce - Emilia Pękala SP3,
III  miejsce - Zofia Sięka SP4
wyróżnienie Mikołaj Fiszer SP3
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...