Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

16/08/2013

W dniu 02 września 2013r. nowy rok szkolny 2013/2014 uroczyście zainaugurował dyrektor szkoły pan mgr Paweł Zych. Tę, jakże ważną dla społeczności szkolnej uroczystość, rozpoczął on składając na ręce swej poprzedniczki pani mgr Haliny Zamojskiej podziękowania i symboliczne kwiaty, dziękując tym samym za trud włożony w wieloletnie kierowanie szkołą, którego zwieńczeniem jest nasza obecność w tym pięknym i nowoczesnym budynku.

Następnie przywitał całą społeczność szkolną składając życzenia uczniom, rodzicom i nauczycielom. Podkreślił, że naszym zadaniem jest wymagać od siebie więcej niż inni od nas wymagają, a także, że tylko systematyczna praca zaowocuje sukcesem. Tych sukcesów życzymy sobie wszyscy i z niecierpliwością na nie czekamy.

Pierwszy dzień w szkole umilił nam krótki występ artystyczny w wykonaniu naszych uczennic, po czym trzeba było skupić się na sprawach organizacyjnych - poznać wychowawców, trafić do właściwej sali i odnotować, że jutro lekcje zaczynają się o 8.00 - od jutra czas nauki i pracy. Powodzenia!