Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 (aktualizacja)

19/08/2020

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny!

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym regionie Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w dwóch grupach.

O godz. 8.00 -  uczniowie klas 0-III mogą uczestniczyć we mszy św. na rozpoczęzie roku szkolnego w kościele św. Brata Alberta, a

uczniowie klas IV-VIII spotykają się z nauczycielem wychowawcą w swojej klasie.

Sale i wychowawcy klas IV-VIII:

Klasa IV a s. 001 - mgr Dorota Kowalczyk

Klasa IV b s. 107 – mgr Anna Gutt-Kołodziej

Klasa V a s. 105 – mgr Jadwiga Stołowska-Skrzypczyk

Klasa VIa s. 106 – mgr Barbara Mucha

Klasa VI b s. 111 – mgr Krystian Celiński

Klasa VI c s. 207 – mgr Maciej Zborowski

Klasa VII a s. 206 – mgr Magdalena Stychno-Gąsior

Klasa VII b s. 104 – mgr Marlena Sulka

Klasa VIII a s. 002 – mgr Danuta Piekarczyk

Klasa VIIIb  s. 103 – mgr Renata Staszel

O godz. 9.00 - uczniowie klas IV-VIII mogą przejść do kościła św. Brata Alberta na mszę św. rozpoczynającą rok szkolny, a

uczniowie klas 0-III udają się do swoich sal na spotkanie z nauczycielem wychowawcą.

Sale i wychowawcy oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III:

Klasa „0” a – mgr Jadwiga Kowalczuk s. 005

Klasa „0” b – mgr Bogumiła Szewczyk s. 004

Klasa I a – mgr Beata Stasik s. 202

Klasa I b – mgr Renata Kilanowicz-Rusnak s. 201

Klasa II a – mgr Halina Zamojska s. 101

Klasa II b – mgr Natalia Franczak s. 102

Klasa III a –mgr Maria Kołacz s. 204

Klasa III b – mgr Lucyna Jaróg s. 203

Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda uczniowie klasy I i dzieci z oddziałów przedszkolnych pozostaną na boisku szkolnym i później przejdą do klas wraz z wychowawcami.

Bardzo prosimy, by rodzice towarzyszyli tylko i wyłącznie uczniom klasy I i oddziałów przedszkolnych. Pozostali rodzice nie będą mogli w tym czasie wejść na teren szkoły. Wszystkich obowiązuje zasłanianie nosa i ust maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły. Przypominamy również o konieczności zachowania dystansu 2 m pomiedzy kolejnymi osobami. W tym dniu uczniowie nie korzystają z szatni szkolnej.

W miarę możliwości zaleca się dowóz dzieci transportem indywidualnym. Autobus szkolny będzie kursował jak do tej pory, ale obowiązują limity osób w transporcie publicznym dlatego bardzo prosimy o zgłoszenie uczniów, którzy będą systematycznie korzystać z dowozu autobusem szkolnym. Złoszenia należy dokonać telefonicznie na nr 18 266 25 22 lub poprzez dziennik LIBRUS na konto Dyrektora Szkoły.

Dnia 1 września poranny kurs autobusu MZK będzie bez zmian, a odwóz nastąpi ok. godz. 10.00

W razie pytań czy wątpliwości  prosimy o konakt telefoniczny: nr telefonu 18 266 25 22