Rozpoczęła się rekrutacja do klas sportowych

07/03/2018

"Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca."

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczniów i prośbom rodziców Dyrektor Szkoły zaprasza wszystkich chętnych do zapisów uczniów do oddziału sportowego klasy IV na rok szkolny 2018/2019. W oddziałach sportowych uczniowie będą trenować unihokej. Rekrutacja uczniów do oddziałów sportowych trwa od 26.02. do 09.03.2018 r.

Ponadto informujemy, że można już zgłaszać chętnych do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy pierwszej.

Szczegółowych informacji udziela Sekretariat Szkoły w godzinach od 8.00 do 14.00