27/09/2017

Wybory do SU na rok szkolny 2017/2018

W dniu 25.09.2017r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydatami byli:Gabriela Truty klasa VIIa, Oliwia Luberda klasa VIIa, Alicja Siaśkiewicz klasa VIIb, Dawid Plewa klasa VIIa, Natalia Leja klasa VIIb, Michał Bryniarski klasa VIa, Michał Cyrwus klasa VIb, Oskar Kalęba klasa IVa, Klaudia Zborowska klasa IVa, Michał Piłat klasa IVa, Wojciech Kucharski klasa IVa, Karolina Kucharska klasa IVa i  Aleksandra Bąk klasa IVa.

W wyborach brali udział uczniowie klas I-III oraz IV-VII.
Osobami odpowiedzialnymi za prawidłowy przebieg wyborów były uczennice - Julia Ogrodniczek, Anna Wąchała, Wiktoria Zborowska - klasa VIIb oraz Zuzanna Karkula z VIIa.

Ilość uprawnionych do głosowania w tym dniu było 227 uczniów.

Ilość oddanych głosów 204 w tym 2 nieważne.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Funkcję przewodniczącego Szkoły obejmuje Michał Bryniarski z klasy VIa
Funkcję zastępcy przewodniczącego obejmuje Oliwia Luberda z klasy VIIa
Funkcję skarbnika Gabriela Truty i Natalia Leja.
Do składu Samorządu Uczniowskiego jako liderzy sekcji i członkowie wchodzą następujące osoby:

Alicja Siaśkiewicz, Michał Cyrwus, Oskar Kalęba, Klaudia Zborowska, Michał Piłat, Karolina Kucharska.