SPOTKANIE WIELKANOCNE Burmistrza Miasta Nowy Trag

18/04/2019

W dniu dzisiejszym w naszej Szkole odbyło się SPOTKANIE WIELKANOCNE Burmistrza Miasta Nowy Trag Grzegorza Watychy z dyrektorami nowotarskich przedszkoli i szkół. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Rady Miasta Nowy Targ, Małopolskiego Kuratorium Oświaty Delegatura Nowy Targ i inni zaproszeni goście.

W części pierwszej spotkania uczniowie naszej Szkoły zaprezentowali przedstawienie pt. "ŚWIĘTA TUŻ TUŻ" w którym, bardzo obrazowo przedstawili zwyczaje obchodzenia ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. Następnie Burmistrz Miasta Nowy Targ złożył życzenia wszystkim przybyłym a w szczególności uczniom i nauczycielom za trud i zaangażowanie w kształcenie młodego pokolenia. Do życzeń dołączył się p. Bronisław Stoch wizytator Delegatury Nowy Targ, który podziękował nauczycielom za pracę i życzył w okresie świąt odpoczynku i rodności w gronie rodzinnym. Serdeczne życzenia przekazał wszystkim zgromadzonym również zastępca przewodniczącego Rady Miasta p. Jan Łapsa.