Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Sprawdzian szóstoklasistów - za nami!

07/04/2016

"Wiedza to skarb, który zawsze podąża za właścicielem."

Tegoroczny sprawdzian szóstoklasistów, jak zwykle poprzedziło wiele tzw. testów próbnych, a oprócz tego bardzo dużo sprawdzianów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, wszystko po to, aby lepiej przygotować się i nadrobić ewentualne zaległości. Jedni twierdzili, że testy były trudne, drudzy - wręcz przeciwnie. Ważne, że pomogły uczniom oswoić się z tym co działo się w dniu 5 kwietnia 2016 roku.  Większość bardzo
denerwowała się przed sprawdzianem, ale byli i tacy, którzy podchodzili do niego z przysłowiowym stoickim spokojem. - Czego tu się bać? - pytali retorycznie. Chociaż po chwili zastanowienia niektórzy przyznawali, że  z matmy to oni najlepsi nie są, inni mieli wątpliwości, czy sobie poradzą z polskim. - Wiadomo, lektur się nie czyta, ale za to streszczenia wystarczą, żeby wszystko wiedzieć - dodawali. Część z uczniów najbardziej martwiła się jednak językiem angielskim. Nie ma za to wątpliwości, że podczas sprawdzianu wszyscy dali z siebie jak najwięcej.
Jaki był ten egzamin? Okaże się tak naprawdę dopiero 29 maja, kiedy zostaną ogłoszone jego wyniki. Trzymamy kciuki za całą naszą klasę VI, aby były jak najwyższe!
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...