Sto lat! dla Babci i Dziadka

Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka, dla wszystkich kochanych seniorów, którzy choć w różnym wieku, to zawsze z otwartym sercem wspierają swoje wnuczęta ucząc, bawiąc, wychowując. Bądźcie zdrowi, uśmiechnięci i szczęśliwi, a sukcesy waszych wnucząt niech napawają Was dumą.

W dniu 18.01.2018 roku dzieci z oddziału 0B zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków na wyjątkową uroczystość przygotowaną z okazji ich święta. Mali wykonawcy przygotowali dla szanownych seniorów wyjątkowe przedstawienie pełne poezji, śpiewu i tańca. Było mnóstwo życzeń, całusów i serdeczności. Po części artystycznej i  Babcie i Dziadkowie  zostali obdarowani prezentami, a na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Zapraszamy do Galerii zdjęć, gzie można odnaleźć zdjęcia z tych wzruszających chwil ze wszystkich oddziałów klas 0-III. Życzymy miłych wrażeń.