Sukcesy taneczne naszych uczniów

29/05/2017

"Cubana Spring Cup 2017"

W sobotę 27 maja w Miejskiej Hali Sportowej "Gorce" odbył się Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego "Cubana Spring Cup". Były to zawody powiatowe, brało w nich udział kilka szkół z Nowego Targu oraz okolicznych miejscowości. Łącznie wystąpiło 240 dzieci. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły taneczne prowadzone przez pana Emila Nowaka: młodsi - "Białe Tygrysy" oraz starsi - "Niwa Kidz". Maluchy pokazały się w trzech kategoriach: hip hop, salsa oraz dance. Wszyscy wykazali prawdziwą klasę, wdzięk i urok. Nasza szkoła była bezkonkurencyjna i nie dała szans innym reprezentacjom. "Białe tygrysy" zdobyły pierwsze miejsce, natomiast "Niwa Kidz" drugie miejsce w swojej klasie wiekowej. Gratulujemy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na występy, które młodzi mistrzowie obiecali nam zaprezentować na Festynie Rodzinnym w czerwcu. A tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.