Świąteczne spotkanie z udziałem Burmistrza Miasta - pana Gr

18/12/2014

"Jest taki dzień, który łączy wszystkich ludzi..."

W dniu 18.12.2014r. w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć na spotkaniu przedświątecznym pana Burmistrza Miasta Grzegorza Watychę, przedstawicieli władz miasta oraz dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Znamienitych gości przywitał Dyrektor Szkoły pan Paweł Zych, a następnie program artystyczny przypominający istotę spotkań rodzinnych przy wigilijnym stole zaprezentowali uczniowie naszej szkoły przygotowani pod kierunkiem pani Renaty Staszel i pani Marleny Sulki oraz pani Doroty Kret - oprawa muzyczna. Pan Burmistrz złożył na ręce dyrektorów najserdeczniejsze życzenia, by trudy dnia codziennego nie przysłaniały najistotniejszych spraw związanych z edukacją młodego pokolenia, które jest naszą przyszłością i nadzieją. Wszyscy goście zostali obdarowani Gwiazdkowymi upominkami - bombkami wykonanymi przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Danuty Piekarczyk i pani Lucyna Jaróg. Przy dźwiękach kolęd miłe rozmowy o codziennym funkcjonowaniu nowotarskiej oświaty przeplatały się z troską co do przyszłości, która miejmy nadzieję będzie dla wszystkich dostatnia i szczęśliwa.
A więc, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2015!