Świąteczny koncert

27/01/2020

"Gdzie słyszysz śpiew - tam wchodź, tam dobre serca mają".

Na zakończenie wspaniałego okresu Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły dali koncert kolęd i pastorałek. Zgromadzona publiczność mogła nie tylko wysłuchać, ale również współuczestniczyć w koncercie, a niektórzy z rodziców zdecydowali się wystąpić wraz ze swoimi pociechami. Można było podziwiać wciąż nowe rozwijające się talenty muzyczne naszych uczniów zarówno te wokalne jaki i instrumentalne. I chociaż wielu artystów nie mogło wystąpić ze względu na szerzącą się grypę, to pozostali stanęli na wysokości zadania wypełniając półtoragodzinny repertuar. Wspólne kolędowanie w ten mroźny niedzielny wieczór poprowadził pan Piotr Urzędowski, a uczniów klas młodszych pomagały przygotować pani Maria Kilanowicz-Rusnak oraz pani Beata Stasik.