Święto Edukacji Narodowej

14/10/2016

"Życzymy naszym drogim Paniom i Panom,
by każdy dzień był miły dla nich!"

Uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej umili naszym nauczycielom w dniu 14 października uczniowie klasy II a i II c przygotowując przedstawienie o jesieni, obdarzającej nas szczodrymi darami. To z przyrody czerpiemy często siły i energię do codziennych zmagań i tego też życzymy wszystkim pracownikom szkoły.
Zaś Samorząd Uczniowski przygotował najnowszą kolekcję mody dla nauczycieli wszelkich specjalności tak, by nie groziło im "wypalenie zawodowe" lub nuda i by zawsze byli przygotowani na wszelkie zmiany i nowoczesne trendy w oświacie.
Na koniec Pan Dyrektor złożył wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia: spełnienia marzeń, siły, wytrwałości i owocnej pracy, docenianej zarówno przez uczniów jak i rodziców.
A nagrodą dla wszystkich w dniu dzisiejszym były uśmiechnięte twarze naszych uczniów witających nas w progu szkoły.