Święto Komisji Edukacji Narodowej

14/10/2009

Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem...."

14.10.09r. Uroczysta Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz Pasowania na ucznia klasy I przygotowała i przedstawiła pani mgr D. Piekarczyk wraz z panią mgr L. Jaróg. Na tą uroczystość zjechały się do naszej szkoły na specjalne zaproszenie same gwiazdy muzyki. Były Czerwone Gitary, Marek Grechuta, Violetta Villas, Tercet Egzotyczny, Krzysztof Krawczyk a nawet sam Bodzio:-), :-) A to wszystko dla naszych nauczycieli.

Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich pracowników oświatowych.

Był to też szczególny dzień dla uczniów klasy I gdyż uroczyście zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nowym Targu.
"Ślubuję uroczyście!
Będę starał się być dobrym i uczciwym.
Będę strzegł honoru i dobrego imienia szkoły.
Będę szanował swoich nauczycieli,
przełożonych i rodziców.
Będę uczył się tego co piękne.
Będę kochał swoją Ojczyznę.?

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szklonym świadectwie.