Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Świętujemy z Babcią i Dziadkiem

09/02/2016

Dziś mojej babci życzenia złożę...

Są takie dwa dni w roku, jedyne takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 08 lutego 2016r. odbyła się ta wspaniała impreza. Uczniowie klas 0A, IB, IIB i IIIA pod okiem wychowawców przygotowali piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem, tańce oraz scenki z bajek.

Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Na koniec uroczystości zaprosili swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce. Dziewczynki tańczyły ze swoimi dziadkami, a chłopcy z babciami. Odbyły się też konkursy. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Następne spotkanie już za rok.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...