Szkolny konkurs szopek

16/12/2014

"Do szopy hej pasterze,
do szopy bo tam cud..."

W dniu 16.12.2014r. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Jury doceniło wkład pracy w wykonanie konstrukcji przestrzennej i postanowiło nagrodzić I miejscem następujących uczniów: Dawida Myrdę z klasy 0 b, Nikolę Stefaniak z klasy I b, Samuela Żółtka z klasy II a oraz Aleksandrę Stanek z klasy III a. Jednocześnie szopki wykonane przez tych uczniów wezmą udział w Międzyszkolnym Konkursie Szopek, który zostanie rozstrzygnięty w Urzędzie Miasta Nowy Targ. Ponadto w szkolnym konkursie II miejsce zajął Kuba Żółtek z klasy I b, III miejsce przyznano Anastazji Czubernat z klasy III a oraz Michałowi Siuta z klasy III b. Pozostali uczniowie: Kacper Wolski, Zuzanna Huzior i Karina Plewa otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy!