Udany Festyn Rodzinny

23/06/2015

Razem być....:)

21.06.2015r.
Od samego rana wszyscy zaklinali deszcz, żeby nie padał...., ale padał! Mimo to, aż trudno uwierzyć, Festyn Rodzinny należy w 100% uznać za udany! Imprezę uświetniła obecność pana wiceburmistrza Waldemara Wojtaszka, radnych: pani Danuty Szokalskiej-Stefaniak i pana Grzegorza Luberdy oraz księdza proboszcza Franciszka Rembiesy. Ponadto można było spotkać wielu znamienitych gości i całe rodziny, które licznie dopisywały i sala przez cały czas była pełna, a atrakcji nikomu nie brakowało. Oprócz zjeżdżalni i innych "dmuchanych" zabawek, które cieszyły się bardzo dużą popularnością i były dla wszystkich dzieci zupełnie darmowe, hitem okazało się malowanie twarzy. Nie do pobicia była jednak loteria fantowa, która w tym roku oferowała jako główną nagrodę - tablet. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś miłego: coś dla ducha - występy, przedstawienia, koncerty, pokazy tańca i coś dla ciała - pyszne ciasta, domowe jedzenie, a także zawody sportowe, czy podstawy pierwszej pomocy. Nad bezpieczeństwem czuwała niezawodna Policja i Straż Pożarna. Każdy wychodził z uśmiechem na twarzy i postanowieniem powrotu za rok. Całe przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez zaangażowania Rady Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły oraz wsparcia Sponsorów, którym serdecznie dziękujemy!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obszernej galerii zdjęć.