Udany Festyn Rodzinny

13/06/2016

Wspaniała zabawa i wiele emocji!

Już po raz kolejny w niedzielę 12 czerwca w naszej szkole odbył się wspaniały Festyn Rodzinny. Dzięki licznym sponsorom udało się zgromadzić wiele cennych nagród w Loterii Fantowej oraz zorganizować takie atrakcje jak bezpłatne "wielkie dmuchańce", loty balonem PCD Salami, zespoły muzyczne "Boliwia" i "Popod Nogę".  Swego wsparcia nie odmówiły OSP Nowy Targ, Podhalańska Grupa GOPR czy zespół "Mali Hyrni". Goście licznie odwiedzali plac szkolny w tym radosnym dniu by podziwiać występy nie tylko profesjonalistów, ale przede wszystkim uczniów i absolwentów szkoły, którzy prezentowali swe rozliczne umiejętności: wokalno-instrumentalne, taneczne, aktorskie czy sportowe. Wszystko to odbywało się na wielkiej profesjonalnej scenie.  Honorowymi gośćmi niedzielnego popołudnia w "Czwórce" był pan Burmistrz Waldemar Wojtaszek, Radni Miasta Nowy Targ pani Danuta Szokalska - Stefaniak, pan Janusz Tarnowski, pan Grzegorz Luberda, ksiądz proboszcz Franciszek Rembiesa, który duchowo wspierał całą społeczność w prośbach o dobrą pogodę oraz Naczelnik Wydziału Oświaty pan Janusz Stopka.  Wszyscy świetnie się bawili wspierani przez kulinarne smakołyki i niecierpliwie czekali na główną nagrodę - rower, która w końcowym losowaniu trafiła do szczęśliwego Norberta.  Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli się poszczycić równie udaną imprezą, na którą zapraszamy już dziś.