Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

04/09/2017

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia".
Seneka Młodszy

Jak co roku początek września wita nas pierwszym dzwonkiem, pierwszą klasą, pierwszym powakacyjnym uśmiechem koleżanek i kolegów. W tym roku po raz pierwszy witamy również w naszych szkolnych murach uczniów klasy siódmej, a wraz z nimi nowych nauczycieli, specjalistów takich przedmiotów jak: biologia, chemia, fizyka, geografia czy doradztwo zawodowe. Czeka na nas kolejnych dziesięć miesięcy pełnych wrażeń, miejmy nadzieję, że pozytywnych i pełnych radości. Jaki będzie ten rok, zależy od nas wszystkich: uczniów, rodziców i nauczycieli, dlatego wszystkim życzymy dziś wytrwałości przez cały rok, otwartych i chłonnych umysłów oraz uśmiechu, życzliwości i tolerancji dla siebie nawzajem. Oby ten rok zapisał się w naszej pamięci pozytywnymi zmianami. POWODZENIA!!!