Uroczyste zakończenie roku szkolnego

23/06/2017

"Co wiemy, to tylko kropelka.
Czego nie wiemy, to cały ocean."
- Isaac Newton

Dziś uroczyście, po raz ostatni, zadźwięczał dzwonek naszej szkoły, by pożegnać uczniów na długie dwa miesiące. Wielu powie, że za krótkie, jednak doświadczenie wskazuje, iż większość z ochotą wróci w szkolne mury już we wrześniu. Tymczasem mieliśmy okazję podczas uroczystości zakończenia roku, przyglądnąć się  tym uczniom, którzy dzięki wytrwałej pracy osiągnęli najlepsze wyniki. Podczas akademii 47 uczniów klas I - VI odebrało nagrody i świadectwa z wyróżnieniem, w tym 33, za wzorowe zachowanie i średnią ocen przynajmniej 5,0 zostało wpisanych do "Złotej Księgi". Wyróżnieni też zostali uczniowie za 100% frekwencję, aktywne czytelnictwo i aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i wesołych wakacji.