Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27/06/2014

W naszej szkole, tak jak i we wszystkich innych podstawówkach dziś, 27.06.2014r. "po raz ostatni zadźwięczał dzwonek..." Było uroczyście, wspominkowo, z łezką w oku, ale i wesoło. Klasy szóste uroczyście pożegnały się ze szkołą i przekazały "pałeczkę" swoim młodszym kolegom. Wielu uczniów cieszyło się z sukcesów uzyskanych w tym roku szkolnym, ale byli też tacy, którzy muszą mocno popracować, aby w przyszłym roku osiągnąć lepsze wyniki. Wśród uczniów nagrodzonych za wyniki w nauce, 100% frekwencję, aktywność społeczną, czytelniczą i artystyczną w roku szkolnym 2013/2014 znalazły się następujące osoby:
Klasa Ia
Wpisani do "Złotej Księgi":
Wiktoria Bryniarska,
Robert Jaróg, Daria Kluś, Kacper Sikora
Wyróżnieni:
Katarzyna Broźna, Emilia Bryniarska, Jarosław Krupa, Karolina Plewa
100% frekwencja:
Kuba Domin, Robert Jaróg, Daria Kluś, Szymon Kluś, Samuel Żółtek
Klasa IIa

Wpisani do "Złotej Księgi":
Bartłomiej Marmul, Jakub Sawera
Wyróżnieni:
Kamil Maślanka, Katarzyna Musiorska, Arkadiusz Żółtek, Patrycja Żółtek
100% frekwencja:
Anastazja Czubernat
Klasa IIb

Wpisani do "Złotej Księgi":
Malwina Łaś, Karolina Mozdyniewicz, Daniel Leśniak, Hubert Pasiut, Jakub Staszel
100% frekwencja:
Przemysław Bełtowski
Klasa IIIa

Wpisani do "Złotej Księgi":
Klaudia Luberda, Gabriela Truty
100% frekwencja:
Agnieszka Siuty, Klaudia Luberda, Oliwia Luberda
Klasa IIIb

Wpisani do "Złotej Księgi":
Aleksandra Archacka, Paulina Gągola, Natalia Leja, Julia Ogrodniczek, Julia Sulka
100% frekwencja:
Weronika Molek, Wiktoria Zborowska
Klasa IVa

Wpisani do "Złotej Księgi":
Martyna Bryniarska, Marlena Tętnowska
Wyróżnieni:
Justyna Fąfrowicz, Adrian Kulikowski, Kamil Kuźniar, Łukasz Repa, Błażej Zych
100% frekwencja:
Łukasz Repa
Klasa Va

Wpisani do "Złotej Księgi":
Krzysztof Czerenkiewicz, Julia Gwiżdż, Patryk Jasiorowski
Wyróżnieni:
Paulina Bryniarska, Julia Czubernat, Martyna Plewa, Daniel Pyka
Klasa Vb

Wpisani do "Złotej Księgi":
Magdalena Chrobak, Aleksandra Kuros, Martyna Masłowiec
Wyróżnieni:
Bartłomiej Milaniak
100% frekwencja:
Łukasz Kluś, Władysław Sulka
Klasa VIa

Wpisani do "Złotej Księgi":
Jagoda Łaś, Paulina Karpiel
Wyróżnieni: Marta Kuros
100% frekwencja:
Gabriela Czubernat, Natalia Stachnik
Klasa VIb

Wpisani do "Złotej Księgi":
Julia Plewa
Wyróżnieni:
Dagmara Zborowska, Damian Żółtek
STYPENDIUM NAUKOWE i ARTYSTYCZNE

Marlena Tętnowska - IVa,

Paulina Bryniarska - Va,

Julia Gwiżdż - Va,

Maryna Plewa - Va,

Magdalena Chrobak - Vb,

Aleksandra Kuros - Vb,

Jagoda Łaś - VIa + STYPENDIUM DYREKTORA ZA WYNIK NA SPRAWDZIANIE

Paulina Karpiel - VIa,

Julia Plewa - VIb

ZA CZYTELNICTWO
Klemens Bryniarski kl. 0b,
Wiktoria Bryniarska kl. Ia, Patrycja Żółtek kl. IIa, Klaudia Macioł kl. IIb, Karolina Mozdyniewicz kl. IIb, Hubert Pasiut kl. IIb, Martyna Bryniarska kl. IVa, Marlena Tętnowska kl. IVa, Marta Kuros kl. VIa
AKTYW BIBLIOTECZNY:
Justyna Fąfrowicz kl. IVa, Magdalena Klimowska kl. IVa
AKTYW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:
Mirosław Cyrwus kl. Vb, Julia Czubernat kl. Va,  Katarzyna Filak kl. VIb

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do galerii zdjęć.
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...