Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24/06/2016

"Czym dla ptaka są skrzydła, tym dla człowieka przyjaźń: wznosi go ponad proch ziemi."

Dziś jak w tysiącach innych szkół podstawowych klasa szósta pożegnała nie tylko szkolne mury, ale również swoich wychowawców i kolegów. Po wakacjach spotkają się już w innym składzie, w innych okolicznościach. Zakończenie roku to nie tylko zachwyt nadchodzącą wolnością, ale również czas nagród za szczególnie wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję na zajęciach edukacyjnych, czy osiągnięcia w konkursach. W tym roku szczególnie serdecznie pożegnaliśmy kierownictwo Rady Rodziców - Panie Lidię Czerenkiweicz i Halinę Repę, które wraz z edukację swoich synów, od wielu lat wspomagały pracę szkoły, współorganizowały szkolne imprezy i uroczystości. Wszystkim życzymy udanych wakacji i powodzenia w spełnianiu marzeń osobistych, rodzinnych i zawodowych. Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć.