Wędrowanie z odblaskiem

01/10/2014

W dniu 30.09.2014r. uczniowie naszej szkoły zrealizowali kolejne zadania przewidziane w konkursie "Odblaskowa Szkoła". Klasy IIIa i IIIb wyruszyli na pieszą wycieczkę na Stare Wierchy. Jak zakładają organizatorzy konkursu, wychowawcy zadbali o bezpieczeństwo podczas przejazdu. Nasze maluchy były widoczne przed szkołą, w autobusie oraz w górach.

Noszenie kamizelek odblaskowych staje się w naszej placówce czymś naturalnym.

Natomiast opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali kolejną, wspaniałą wyprawę rowerową dla uczniów klas V i VI. Trasa wiodła z Nowego Targu przez Ludźmierz do Rogoźnika, nowo otwartym szlakiem rowerowym wokół Tatr. Cieszy fakt, iż wszystkie zadania podjęte przez koordynatorów akcji w ramach "Odblaskowej Szkoły" znajdują odzwierciedlenie na co dzień i przyczynią się do bezpieczeństwa naszych uczniów.