Wiadomości z kończących się ferii

14/02/2014

Ferie mijają szybko i czas wrócić do szkoły.
Podczas minionych dni, z pewnością miało miejsce wiele ciekawych zdarzeń.
Należą do nich również wiadomości o tym, że nasza drużyna chłopców 28.01.2014r. zajęła  IV miejsce w Igrzyskach Powiatowych w Mini-Koszykówce Chłopców, które odbyły się w Rabce Zdroju, a nasze solistki brały udział w finale akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Targu i otrzymały podziękowania za wkład włożony w uświetnienie tej imprezy.
Zaś 12 osobowa grupa dziewcząt i chłopców z naszej szkoły brała udział w  małopolskim programie "Jeżdżę z głową" i przez cały okres ferii codziennie uczyła się jazdy na nartach pod okiem instruktora na wyciągu "Zadział". Mamy nadzieję, że wszyscy złapali narciarskiego "bakcyla" i będą już samodzielnie, ale i bezpiecznie szusować po stokach.
Na nowy okres nauki życzymy wszystkim siły i wytrwałości i przypominamy, że od tego okresu uczniowie i rodzice mają do dyspozycji dziennik elektroniczny, w którym będą ukazywać się wszystkie ważne informacje dotyczące szkoły i klasy.
Powodzenia!