Wigilijna Gwiazdka spieszy z pomocą

15/12/2020

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Po raz kolejny mogliśmy sie przekonać o tym, jak wielkie są serca tych, którzy potrafią dojrzeć potrzeby drugiego człowieka. W zorganizowanej w naszej szkole akcji charytatywnej "Wigilijna Gwiazdka", pomimo panującej pandemii, wzięło udział wiele osób. Zgromadzone artykuły pozwoliły nam przygotować paczki dla czterech rodzin.

Organizatorem akcji jak co roku był Samorząd Uczniowski wraz z Szkolnym Kołem Wolontariatu. Akcja trwała od 08 do 11.12.2020 r.

Wszystkim darczyńcom jak i organizatorom, Samorządowi Uczniowskiemu i Szkolnemu Kołu Wolontariatu srdecznie dziękujemy i życzymy dużo szczęścia i satysfakcji z podejmowanych dzieł pomocy w naszej społeczności.