Witajcie wakacje!

20/06/2018

"Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna."

Nadszedł długo wyczekiwany czas!!!
To co było dla jednych wspaniałą przygodą z nauką, a dla innych biegiem przez coraz to wyższe przeszkody, teraz odchodzi do historii. Od dzisiaj przez kolejne dwa miesiące każdy z Was żyje na własny rachunek i wykorzystuje najlepiej jak potrafi, zdobyte w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy umiejętności.
A tych, którzy wzbili się na wyżyny swoich możliwości i zabłysnęli światłem odbierając podczas dzisiejszej uroczystości nagrody i wyróżnienia było naprawdę wielu. Przede wszystkim dwójka najlepszych uczniów w całej szkole: czyli Zofia Sięka z klasy VI a i Jakub Staszel z klasy VI b - którzy oprócz wyróżnienia w postaci świadectwa z czerwonym paskiem zdobyli również stypendium naukowe oraz Nagrodę Burmistrza Miasta Nowy Targ. A ponadto, do ścisłej czołówki w osiągnięciach edukacyjnych i wzorowym zachowaniu wpisali się: Karina Plewa z  Va, Katarzyna Broźna z Vb, Robert Jaróg z V b, Natalia Leja z VII b oraz wielu innych. Serdecznie gratulujemy tym uczniom oraz wszystkim, którym udało się pokonać własne słabości i ograniczenia, mają poczucie dobrze wypełnionego obowiązku  i wiedzą, iż zrobili kolejny, znaczący krok ku lepszej przyszłości. "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."
Wszystkim życzymy radosnych, pełnych ciepła i uśmiechu wakacji, by nowe doświadczenia i możliwość delektowania się wspaniałą letnią przyrodą, dobrą książką czy czekającą przygodą były zaczynem tego piękna, które zaowocuje w Was odkryciem własnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej wartości.
Wesołych wakacji!!!