Witamy w nowym roku szkolnym!

01/09/2014

1.09.2014r.
Jak co roku to data wyznaczająca powrót uczniów do szkoły po wakacyjnej przerwie. Wielu uczniów czekało na ten dzień z niecierpliwością, niektórzy z obawą, a jeszcze inni liczyli na to, że może nie nadejdzie zbyt szybko. Kalendarza jednak nie da się oszukać i oto dziś stawiliśmy się wszyscy na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.
Pan Dyrektor powitał serdecznie zarówno uczniów, rodziców jak i nauczycieli życząc tym pierwszym przede wszystkim sukcesów w nauce, a pozostałym cierpliwości w
wychowywaniu i przekazywaniu wiedzy. Szczególnie ciepło zwrócił się do najmłodszych uczniów z klas I i oddziałów przedszkolnych, zapewniając, że szkoła będzie dla nich miejscem miłym i bezpiecznym, zaś starszym uczniom przypomniał motto, które powinno ich prowadzić: "Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od ciebie wymaga".
Następnie głos zabrał Pan Paweł Liszka - Przewodniczący Rady Miasta witając całą społeczność szkolną w imieniu władz miasta i życząc sukcesów w realizacji postawionych sobie celów. By jednak nasze wysiłki nie poszły na marne warto zapamiętać kolejny cytat i obrać za motto w tym roku szkolnym:  "Nie ma sukcesów bez wiary w sukces i nie ma zwycięstwa bez woli zwycięstwa".
Wierzymy mocno, że przezwyciężymy własne słabości i osiągniemy upragniony sukces, a rozpoczynający się właśnie rok szkolny przyniesie nam wiele radości i zadowolenia.
Aby zmotywować wszystkich do pracy i radosnego podejmowania czekających na nas obowiązków, uczniowie klas IIIa i Va przygotowali krótki program artystyczny pod kierunkiem pani mgr Lucyny Jaróg i mgr Danuty Piekarczyk.
I tak rok szkolny 2014/2015 został rozpoczęty - POWODZENIA!!!