Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Wspanaiałe Mamy

03/06/2019

"Kocham Cię, Mamo,
Bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje"....

"A kiedy będzie słońce i lato
Pójdziemy sobie na spacer z Tatą"...

Jak co roku, uczniowie klas I - III w naszej szkole świętowali Dzień Mamy i Taty. Przez kilka ostatnich dni maja wszystkie dzieci słowem i piosenką chciały wyrazić miłość i wdzięczność swym rodzicom za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

W jednym z przedstawień dzieci wcieliły się w role rodziców i dzieci.  W humorystycznej inscenizacji ukazały jak to czasem rodzice w supermarkecie w pogoni za promocjami, przecenami, wpadają w wir zakupów i zapominają o swoich pociechach. Dzieciaki na początku się nudzą, jednak po chwili biegną na dział zabawkowy i tam z grupą innych rówieśników świetnie się bawią obstawiając, jak długo zajmą rodzicom zakupy i kiedy zorientują się, że zgubiły się dzieci. Oczywiście cała przygoda w sklepie kończy się pomyślnie, wszyscy szczęśliwie wracają do domu.
 

Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i aktorskie na twarzach rodziców pojawiło się wzruszenie i duma ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne własnoręcznie zrobione kwiaty, laurki i obrazki. Poczęstunek przygotowany przez nauczycieli lub rodziców okazał się wielką atrakcją. Każdy smakował ciasta z kremem, truskawkami i szarlotkę,  bo w kameralnej atmosferze miło delektować się szczęściem, wzruszeniem, dumą ze swoich pociech.

Dołączając się do dziecięcych życzeń zapraszamy do galerii zdjęć.
 
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...