Wycieczka klasy trzeciej do parku

21/09/2015

Bawiąc się poznajemy świat.

16.09.2015r. uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawcą panią Haliną Zamojską i opiekunami uczestniczyli w wycieczce do parku. Głównym celem wycieczki było utrwalenie i poszerzenie wiadomości dotyczących znajomości otaczającej przyrody oraz integracja zespołu dzieci poprzez wspólne spędzanie czasu i rekreacji. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń. Atrakcją  było wstąpienie do parkowej kawiarenki na lody. Ależ były one pyszne! Nie zabrakło też zabaw. Dzieci grały w piłkę nożną, siatkówkę, skakały przez skakankę oraz próbowały biegać na czas po bieżni. Korzystały także z urządzeń do ćwiczeń znajdujących się na terenie parku. Przyroda wszystkich zachwyciła, nie było jednak  jeszcze widać  oznak tej "prawdziwej" jesieni. Trzecioklasiści powrócili cali i zdrowi, wprawdzie zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń i stała się źródłem wiedzy o przyrodzie. Słoneczna pogoda sprawiła, że nasz piękny park w tym dniu tętnił życiem.