Wycieczka marzeń

14/12/2017

"I warto mieć marzenia
Doczekać ich spełnienia"

Szóstego grudnia uczniowie klas VII b i IV b wraz z wychowawcami wybrali się do Krakowa w poszukiwaniu Mikołaja. W celu odnalezienia świętego, najpierw udaliśmy się do parku trampolin GOjump. Tam, po godzinie wspaniałej zabawy, Mikołaj został odnaleziony, ale okazało się, że prezent ma tylko dla Patryka z VII b, który otrzymał od niego darmowy bilet wstępu do GOjump. W związku z tym udaliśmy się w dalsze poszukiwania. I tak klasa VII b szukała Mikołaja podczas interaktywnej zabawy w Lockedup, natomiast uczniowie klasy IV b próbowali spotkać świętego w HistoryLand. Po pełnych emocji i rewelacyjnej zabawy poszukiwaniach spotkaliśmy się na Rynku Głównym, gdzie uczestniczyliśmy w świątecznym kiermaszu bożonarodzeniowym. Spędziliśmy wspaniały czas w Krakowie bawiąc się i ucząc. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu razem poszukamy świętego Mikołaja, bo - jak mówią słowa znanej piosenki -  "wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem. Nie obserwują zdarzeń i nie spełniają marzeń..."