Wycieczka rowerowa

01/06/2017

"Trzymaj Formę" - na rowerach

Korzystając z pięknej pogody, w ramach dwóch programów realizowanych w szkole: "Trzymaj formę" oraz "Szkoła promująca bezpieczeństwo" uczniowie klas piątych i szóstych udali się na rajd rowerowy po Nowym Targu i okolicznych miejscowościach. Podczas całej wycieczki towarzyszyły im dwa główne cele: promowanie aktywności fizycznej oraz bezpiecznego poruszania się po ścieżkach rowerowych i ulicach. Trasa, którą pokonali jest imponująca: os. Niwa - ul. Partyzantów - ścieżka rowerowa wzdłuż Czarnego Dunajca - lotnisko - ul. Podtatrzańska - ścieżka rowerowa w lesie aż do Rogoźnika - powrót: Ludźmierz - Grel - os. Niwa. Zmęczeni, ale usatysfakcjonowani uczniowie już nie mogą się doczekać kolejnego rajdu.