Wyniki konkursów i rozdanie nagród

09/12/2013

Dnia 6 grudnia podczas apelu porządkowego zostały przedstawione wyniki konkursów międzyszkolnych, w których brali udział nasi uczniowie. Bardzo dużą popularnością cieszył się organizowany jeszcze w zeszłym roku szkolnym Miejski Konkurs Recyklingowy - rozpatrywany  w dwóch kategoriach. W zbiórce puszek aluminiowych uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce, a w zbiórce makulatury III miejsce. Należy podkreślić, że największą aktywnością wykazali się w tym konkursie uczniowie obecnej klasy VIa i to oni odebrali z rąk Burmistrza Miasta, pana Marka Fryźlewicza, nagrodę - reprezentacyjne koszulki i spodenki sportowe, a w dniu dzisiejszym zaprezentowali je społeczności szkolnej.
Kolejny rozstrzygnięty konkurs, to Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Muzyka w oczach dziecka". Organizatorkami tego konkursu były panie mgr Dorota Kret i mgr Beata Stasik. Po wnikliwej ocenie 180 prac jury postanowiło nagrodzić prace uczniów: Bąk Aleksandra, Bachula Szymon, Komperda Sebastian, Zborowski Krzysztof z klasy 0; Jaróg Robert, Sikora Kacper z klasy 1; Gągola Paulina, Leja Natalia, Ogrodniczek Julia, Martuszewki Hubert, Truty Gabrysia z klasy 3; Czubernat Julia, Gwiżdż Julia, Jasiorowski Patryk z klasy 5; Kuros Marta,  Pacyga Bartłomiej z klasy 6.
Z kolei na wyróżnienie zasłużyły prace:
Molek Roksany z  kl. 0, Sikory Dominika i Żółtek Szczepana z  kl. 1, Klimowskiego  Bartłomieja, Wąchały Anny i Szlachtowskiego  Rafała z kl.3 oraz Fąfrowicz Justyny, Klimowskiej  Magdaleny z  kl. 4, Domina  Jana z kl. 6. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wrażliwości na bodźce artystyczne.