Wyniki konkursów w ramach Odblaskowej Szkoły

08/11/2016

W ramach akcji "Odblaskowa szkoła" został przeprowadzony konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Konkurs odbył się w kategorii klas III oraz klas IV-VI. Uczniowie musieli wykazać się znajomością zasad poruszania się po drodze, zastosowania sygnalizacji świetlnej, podstawowych znaków drogowych, numerów alarmowych oraz poruszania się po skrzyżowaniach.

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym odbył się 27.10.2016r. dla uczniów klas III oraz dla uczniów klas starszych. Do konkursu przystąpiło 32 uczniów klasy III oraz 13 uczniów klas IV-VI. Test wiedzy składał się z 15 pytań. Po analizie i sprawdzeniu testów wyłoniono następujących laureatów konkursu.

W kategorii klas III:

I miejsce - Oskar Kalęba

II miejsce - Aleksandra Bąk

III miejsce - Izabella Wąchała oraz Norbert Tętnowski

Wyróżnienie - Klemens Bryniarski

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce -Jakub Staszel

Wyróżnienia - Bartłomiej Klimowski, Natalia Leja, Paulina Gągola

Do konkursu plastycznego Odblaskowa Szkoła przystąpili uczniowie klas I-II. Dostarczono 29 prac z których wyłoniono I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

W dniu 28.10.2016r. jury w składzie: mgr Jadwiga Kowalczuk, mgr Bogusława Mozdyniewicz po obejrzeniu prac plastycznych postanowiło przyznać:

w kategorii klas I-II:

I miejsceKarol Leśniak

II miejsce - Antoni Truty

III miejsce- Grzegorz Lorek

Wyróżnienie: Nadia Wielkiewicz

Do konkursu plastycznego "Odblaskowy ludzik"  przystąpili uczniowie klas IV-VI. Dostarczono 36 prac z których wyłoniono I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

w kategorii klas IV-VI

I miejsce - Tomasz Bała