Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego

28/01/2014

W dniu dzisiejszym (28.01.2014) w ramach cyklu spotkań ze znanymi osobami naszego regionu rozstrzygnięto konkurs "Poezja twórców podhalańskich w ekspresji plastycznej" oraz "Poezja twórców podhalańskich w obiektywie". Jako inspiracja uczniom posłużyły wiersze pani Wandy Szado-Kudasikowej i pana Romana Dziobonia, nowotarskich poetów, piszących swe utwory zarówno w języku literackim jak i gwarą.  Na konkurs plastyczny wpłynęły 64 prace uczniów klas "0" - III, a na konkurs fotograficzny 23 zdjęcia wykonane przez uczniów klas IV - VI.

Komisja w składzie:

Pan Adam Żółtek - fotograf, mgr Maria Kołacz, mgr Beata Stasik postanowiła, że następujące miejsca i wyróżnienia otrzymują:

1. W konkursie plastycznym:

I miejsce - Malwina Łaś - kl. II b

II miejsce - Klaudia Macioł - kl. II b

III miejsce - Natalia Leja - kl. III b i Wiktoria Zborowska - kl. III b (ex aequo)

Wyróżnienia - Gabriela Truty - kl. III a, Julia Bierowiec - kl. II a, Jakub Staszel - kl. II b, Tomasz Pyzowski - kl. "0"b

2. W konkursie fotograficznym:

I miejsce - Radosław Żółtek - kl. V a, Magdalena Klimek - kl. VI a (ex aequo)

II miejsce - Katarzyna Filak - kl. VI b

III miejsce - Jakub Fryźlewicz - kl. VI a