XIII Dzień Papieski

18/10/2013

16 października w Ratuszu odbył się koncert poświęcony Ojcu Świętemu - błogosławionemu Janowi Pawłowi II pt. "Wybrzeża ciszy". Montaż słowno muzyczny przygotowała aktorka teatru z Krakowa - Beata Paluch. Utwory wokalne wykonały zaś nasze solistki: Paulina Bryniarska, Martyna Plewa i Julia Gwiżdż. W koncercie uczestniczył Burmistrz Miasta Nowy Targ - Marek Fryźlewicz oraz zaproszeni goście.
Natomiast dnia 17 października w naszej szkole mieliśmy okazję wsłuchać się w przepiękne słowa wierszy i listów Ojca Świętego. Uroczysty apel pod hasłem "Jan Paweł II - Papież Dialogu" przygotowała pani Marlena Sulka i Anna Gutt-Kołodziej wraz z uczniami klas Va i Vb. O oprawę muzyczną zadbała pani Dorota Kret. Uczta duchowa jakiej mogliśmy doświadczyć podczas tego programu zostanie zaprezentowana również w kościele św. Brata Alberta w najbliższą środę 23 października. Serdecznie zapraszamy.