Zaproszenie do konkursów

03/04/2020

Konkurs plastyczny "Sowy w mieście Nowy Targ" oraz "Nowy Targ-nasze miasto"

Drodzy rodzice, kochani uczniowie serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w  konkursach plastycznych. Pierwszy to "Sowy w mieście Nowy Targ" organizowany przez "Otwórz oczy, patrz" oraz Daniela Urbaniaka.

Należy wykonać DOWOLNĄ techniką plastyczną pracę - na której głównym bohaterem będzie sowa w mieście. Prace należy przesłać  do 11 kwietnia 2020 r.!

Sfotografowane lub zeskanowane prace należy nadsyłać na adres e-mail: wpromocji@um.nowytarg.pl W tytule maila należy wpisać "Konkurs plastyczny - Sowy w Mieście Nowy Targ", a w treści podać imię i nazwisko dziecka-autora pracy, szkołę oraz wiek. Wyniki zostaną ogłoszone na Facebooku oraz na stronie internetowej Miasta Nowy Targ do 30 kwietnia!

Kolejny konkurs to "Nowy Targ-nasze miasto"  organizowany przez Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. Zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji lub plakatu o technice dowolnej na temat naszego miasta.

Prace lub zdjęcia prac można przesyłać do 15 kwietnia 2020 roku (środa) na adres e-mail: muzeum_drukarstwa@mok.nowytarg.pl lub Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu Budynek Wieży Wodnej (przy Dworcu PKP), ul. Kolejowa 164, 34 - 400 Nowy Targ. Do każdej pracy należyy dołączyć: imię i nazwisko autora, tytuł pracy, wiek, nazwę i adres szkoły.

Nagrodami w konkursie są katalogi, mapy, kubki i inne upominki. Wszystkie prace będą udostępnione na stronie internetowej MOK w Nowym Targu i stronie facebook Muzeum Drukarstwa.

Serdecznie zachęcamy i życzymy miłej pracy twórczej.