Zimowy Dzień Sportu - Długa Polana 2017

20/02/2017

"Sukces zaczyna się od marzeń."

Nasi uczniowie w dniu 17.02.2017r. z pewnością rozbudzili swe marzenia o wielkich osiągnięciach sportowych, a to za sprawą Zimowego Dnia Sportu na wyciągu Długa Polana. Impreza przygotowana przez Radę Rodziców dla uczniów naszej szkoły cieszyła się dużą popularnością. Wzięło w niej udział 197 uczniów i wielu rodziców. Dla wszystkich przygotowane zostały liczne atrakcje: jazda na nartach i snowboardzie - w tym zawody narciarskie w slalomie, jazda na nartach biegowych oraz ciesząca się największą popularnością jazda na sankach, ślizgach i oponach. Całość imprezy zabezpieczali przedstawiciele Komendy Policji w Nowym Targu oraz ratownicy GOPR. Dzień ten był wspaniały, pogoda doskonała, a warunki na stoku wprost wymarzone. W rozegranych zawodach narciarskich, w kategorii klas I-III: I miejsce zajęła Kinga Bała - kl. IIIa, II miejsce Iga Sięka - kl. IIb, a III miejsce Lena Wielkiewicz - kl. IIb. W kategorii klas IV-VI: I miejsce Tomasz Bała - kl. Va, II miejsce Zuzanna Bachulska - kl. Vb, III miejsce Jakub Sawera - kl. Va. Natomiast nagrodę specjalną za slalom na snowboardzie otrzymał Jan Gwiżdż z klasy IIIa, gdyż był jedynym uczestnikiem zawodów w tej kategorii. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody. Nikt się nie nudził, jeśli ktoś zgłodniał, mógł się posilić lub napić. Wszyscy z uśmiechem wspominają ten dzień i liczą na podobną zabawę za rok.
Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za zaangażowanie, pomoc w organizacji i opiekę nad dziećmi.