Życzenia dla Babci i Dziadka

17/02/2020

"Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami,
dyscyplina wylatuje przez okno."
Ogden Nash

Jak co roku, na przełomie stycznia i lutego, w naszej szkole odbywają się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie klas I - III oraz oddziałów przedszkolnych zaprosili swoich kochanych dziadków. Przygotowali dla nich program artystyczny: recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Był to naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty i laurki. Dziękujemy i zapraszamy do bogatej galerii zdjęć!!!

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy,

aby czerpali jak najwięcej przyjemności z codziennego życia,

aby cieszyli się jak najlepszym zdrowiem

i zawsze znajdywali życzliwość

oraz wsparcie swoich wnucząt.